Ricochet

Kup dowolne produkty marek Fa lub Schwarzkopf biorących udział w promocji „Poczuj lato!” za minimum 10 zł i wyślij zgłoszenie. Pamiętaj, że rodzaj i termin zakupu produktu, biorącego udział w promocji decyduje o rodzaju nagrody, o którą grasz.

Możesz wygrać stylowy włoski skuter Vespa bądź wymarzoną podróż na Bali dla 2 osób, słuchawki Beats® i zestawy produktów.

  • Image

  • Image

  • Image

  • Image

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

To bardzo proste!

Wybierz Coś dla siebie

Kup dowolne produkty marek biorących udział w promocji „Poczuj lato!” za minimum 10 zł w ulubionym sklepie. Produkty promocyjne zostały podzielone na dwie grupy, każda grupa daje Ci możliwość wygrania unikalnych nagród. Rodzaj nagrody zależy kiedy i z jakiej grupy produkt został kupiony!

Pamiętaj, by zachować paragon jako dowód zakupu!

Image
title-icon
Image
title-icon

Wejdź na stronę

Kliknij w zakładkę “Wyślij zgłoszenie”. Wybierz w jakim etapie loterii bierzesz udział.

Zgłoszenie do loterii

Uzupełnij Twoje zgłoszenie do loterii, wybierz grupę produktów,w z którymi bierzesz udział w promocji poprzez wybór opcji w formularzu. Pamiętaj, że wybrana opcja musi zgadzać się z opisem na paragonie. Możesz wysłać więcej niż jedno zgłoszenie. Im więcej produktów kupisz, tym więcej szans na wygraną! Jeden paragon za min 10 zł (niezależnie od ilości zakupionych produktów) to jedno zgłoszenie – pamiętaj!

Image
title-icon
Image
Image
Image

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Wypełnij poniższy formularz. Podaj swoje dane kontaktowe oraz dane zakupu z paragonu i bierz udział w loterii. Pamiętaj, że zakup musi być za min 10 zł, a na paragonie znalazła się nazwa kupionego produktu promocyjnego. W formularzu wybierz, w którym etapie bierzesz udział wybierając grupę 1 bądź grupę 2 produktów promocyjnych. Sprawdź terminy poszczególnych etapów!

Przykro nam, ale przyjmowanie zgłoszeń do konkursu zakończyło się w dniu 13 sierpnia 2017 roku.

LISTA ZWYCIĘZCÓW

Losowania nagród w loterii odbywają się na zakończenie każdego etapu loterii. Śledź w tej zakładce czy zostałeś zwycięzcą… Trzymamy kciuki!

Sprawdź listę zwycięzców TU

REGULAMIN LOTERII Promocyjnej

„Poczuj lato!”

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem promocji oraz załącznikami do realizacji nagród. Powodzenia! 

Treść regulaminu

Załącznik 1

Załącznik 2